Elektronika a diagnostika České Budějovice

Napojení přes OBD zásuvku vyřeší spoustu problémů.

S každým novým autem přichází i nová technika a automatizace. Proto i my držíme krok s vývojem a nabízíme v našem autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích diagnostiku elektroniky u vašich vozidel. Jde o diagnostiku řídících jednotek, které jsou vybaveny pamětí závad, kdy pomocí měřícího zařízení dokážeme zjistit elektronické závady na vozidle a jejich příčiny a do řídících jednotek případně zasáhnout. Tento způsob posunuje možnosti zjišťování a prevenci závad.

Diagnostika závad a kódování řídících jednotek

Zakládáme si na špičkové kvalitě, proto i naše vybavení je to nejlepší co lze dostupně pořídit. Chcete kompletní péči o vaše auto? Přijďte na kontrolu elektroniky, preventivně tak předejdete možným závadám na vašem vozidle.

Pro vozy NISSAN tu máme originální tovární diagnostiku, která prověří všechny elektronické systémy této značky do posledního drátku. Ostatní automobily diagnostikujeme pomocí prověřeného profesionálního systému BOSCH.

Už je na preventivní diagnostiku vozidla pozdě? Stojíte u krajnice s rozloženým trojúhelníkem a melanchonicky sledujete projíždějící auta? Nenecháme vás v tom, zavolejte naší odtahovku!

Odtahová služba

Chcete svoje auto dovybavit třeba tažným zařízením? Nebo chcete denní svícení? Kódování řídících jednotek je důležitým krokem pro doplnění výbavy vozu systémem, který vyžaduje komunikaci s datovými sběrnicemi moderního vozu.

Máte zájem? Kontaktujte nás!