Autoservis České Budějovice

Aneb když Vám někde něco skřípe a potřebujete to poladit...

Máte problém s autem? Ať už se jedná o poruchu, havárii nebo preventivní prohlídku, náš autoservis v Českých Budějovicích se o vás postará a vaše auto opraví. Drobné opravy můžeme provádět přímo u vás, na místě nehody, nebo kde je potřeba. U rozsáhlejších poruch auto odvezeme k nám do servisu. Vašemu vozu vždy poskytujeme maximální péči.

Běžné nebo generální opravy

V našem servisu poskytujeme svým zákazníkům všechny běžné opravy vozidel jako jsou třeba: opravy motorů, převodovek, brzdových systémů, výfukových soustav, apod. Opravíme také karoserii nebo součásti interiéru.

Máte starší auto, a často vás trápí nějaká ta porucha? Přijeďte do našeho autoservisu a pneuservisu a my vám auto opravíme kompletně se vším všudy.

Že vám to vzadu klepe nějakej ten pátek a pořád nemáte čas odvézt auto do servisu? Už jste slyšeli o naší službě Pick-up servis?

Pick-up servis

Příprava vozidla na STK

Potřebujete připravit své vozidlo na STK? V našem autoservisu můžete sfouknout dvě věci jednou ranou, vaše auto u nás kompletně zkontrolujeme, opravíme a na STK připravíme a zároveň vám Technickou prohlídku i vyřídíme.

Máte zájem? Kontaktujte nás!