Servis klimatizace České Budějovice

Fungující klimošku oceníte hlavně v parných dnech.

Klimatizace je dnes standardním vybavením téměř každého vozidla. Jako u všech zařízení, je i klimatizaci nutné pravidelně kontrolovat, aby se zajistila správná funkčnost a předešlo se závažnějšímu poškození nebo zdravotním problémům posádky vozidla. Náš servis proto také klimatizacím věnuje důkladnou péči. Chcete pouze pravidelnou prohlídku? Přijeďte nebo zavolejte. Máte problém s klimatizací? Ozvěte se, my vám pomůžeme s opravou.

Oprava, kontrola a čistění klimatizace

Patříte k zodpovědným řidičům a dbáte o svoje fáro jako o vlastní dítě? Pak ani pravidelnou kontrolu klimatizace jistě nechcete zanedbat. U nás máte jistotu profesionální péče.

Venku 38°C a vám přestala fungovat klimatizace? To je jistě nepříjemná záležitost, i v takovém počasí jsme v plném pracovním nasazení. Zavolejte nám a my okamžitě problém s vaší klimatizací vyřešíme.

Po dobu servisu vaší klimošky vám zapůjčíme náhradní auto, kde klíma rozhodně šlape!

Náhradní vozidlo

Dezinfekce výparníků

Dezinfekce výparníků je součástí základní údržby klimatizace, čistí se výparníky klimatizace, větrací otvory a mění pylové filtry. Při provozu klimatizace se na výparníku sráží atmosférická vlhkost, a tím se zde tvoří ideální prostředí pro mikroorganismy a plísně. Tyto radosti v klimatizaci jistě pěstovat nechcete, nejen kvůli zápachu, ale také ohrožení na zdraví. V našem autoservisu vám pomůžeme udržet klimatizaci v nejlepší kondici.

Máte zájem? Kontaktujte nás!