Asistenční služba České Budějovice

Jsme Vaším přítelem na telefonu, zavolejte, když budete mít trable s autem.

Nepojízdný vůz, havárie, ztracené klíče nebo i pouhá píchlá pneumatika. To všechno vyřeší naše asistenční služba. Díky vlastní odtahovce zajistíme převoz Vašeho nepojízdného vozu k nám. Pokud to bude v Českých Budějovicích a patříte mezi naše zákazníky, bude to samozřejmě zdarma. Z větší dálky se rozumně domluvíme. Po dobu opravy Vašeho vozu Vám zapůjčíme náhradní vůz zdarma.

Nehoda nebo porucha automobilu?

Bouračka není nic příjemného, ale přihodit se může fakt každému, pokud se do také situace dostanete i vy, buďte v klidu a zavolejte přímo nám. Naše asistenční služba je vám k dispozici kdekoliv v Českých Budějovicích a okolí. Nehoda pro nás není žádný problém a vy s ní nebudete mít žádné starosti, my s vámi nehodu vyřešíme, auto odtáhneme a vás zavezeme domů. Asistenční služba je vám samozřejmě k dispozici také v případě poruchy, neznáme žádné překážky, auto opravíme na místě, pokud je ale porucha vážnější, odtáhneme vaše auto přímo k nám do servisu a vám poskytneme vozidlo náhradní.

Ztracené klíče

Patříte k těm, co zapomíná, kam co dají? Ztratile-li brýle, koupíte nové nebo si půjčíte brýle své manželky, ale ztratit klíče od auta je blbé, protože přeci jen, auto bez klíčů normálnímu člověku asi nepojede, že? Problém? Pro nás ani náhodou. Zavolejte nám, my pro vás přijedeme a odvezeme Vás domů pro náhradní klíče. Pokud doma nemáte rezervní klíče, tak pro Vás zajistíme i výměnu zámků v našem servisu. A v případě, že máte uvnitř auta důležité osobní věci, auto bez problémů otevřeme.

Píchlá pneumatika

Naše asistenční služba je vám k dispozici i v případě, že píchnete. Nestyďte se za to, že si neumíte kolo vyměnit sami, zavolejte nám a my Vám pomůžeme. Nebo nemáte rezervu ani sadu na opravu? Nezoufejte a volejte, pneumatiku opravíme v našem pneuservisu, kam vaše auto odtáhneme.

Našim stálým zákazníkům uskladníme letní nebo zimní kola ZDARMA

Zobrazit služby pneuservisu

Svítí červená kontrolka?

Barevné kontrolky v autě nejsou pro srandu králíkům, to by měl vědět každý řidič. Pokud se vám rozsvítila právě ta červená, neignorujte jí, ale ani není třeba panikařit. Červené kontrolky říkají zastavte auto, vypněte motor, jinak by škoda mohla být mnohem vyšší. Poté nám v klidu zavolejte, my přijedeme a auto prověříme. Pokud bude třeba, odtáhneme ho do našeho servisu a opravíme. Vás samozřejmě odvezeme nebo poskytneme náhradní auto. S námi vyřešíte každý problém.

Nastartování auta a drobné opravy vozidel na místě

Jednou se to přihodí každému, potřebujete vyrazit a auto jen škytne a chcípne... Důvodů, proč zrovna vaše auto nechce nastartovat, může být několik, zavolejte nám, my ihned přijedeme a s autem vám rádi pomůžeme. Vybitá baterie pro nás není problém, benzín doplníme a v případě potřeby provedeme na místě i drobné opravy. S námi se nemusíte obávat žádné nečekané situace.

Porucha na autě? Pokud se vám tato nemilá událost přihodí, nevěšte se a raději zavolejte naší asistenční službu. Drobné opravy provádíme přímo na místě, v případě rozsáhlejších poruch Vaše auto odtáhneme přímo k nám do autoservisu, kde mu můžeme věnovat plnou profesionální péči.

Máte zájem? Kontaktujte nás!