Pick-up servis pro České Budějovice a okolí

Potřebujete ušetřit čas? Přijedeme, odvezeme, opravíme a přivezeme zpět!

Naše služba pickup servis v Českých Budějovicích je určena všem, kdo se z jakéhokoliv důvodu nemohou s autem dostavit na opravu či prohlídku do našeho autoservisu. S námi nemusíte ztrácet čas, o vše se postaráme, auto si od vám vyzvedneme a zase ho po opravě dovezeme zpět. Mezitím máte plně k dispozici naše náhradní vozidlo.

Servisní prohlídka auta bez starostí

Vaše auto si žádá servisní prohlídku a vy nutně potřebujete někam jet nebo prostě nemáte čas? Zavolejte nám, náš pickup servis zajistí dopravu vašeho auta k nám na servis a mezitím vám zapůjčíme auto náhradní. Budete tak neustále mobilní a odpadne vám spousta starostí.

Jasný, chápete to dobře! Když potřebujete něco opravit, zkontrolovat nebo poštelovat v autě, jenom zavoláte a my si pro auto zajedeme.

Mechanické opravy

Plánované opravy bez ztráty času

Pickup servis šetří našim klientům čas. Naplánovat si můžete opravy bez starostí na kdykoliv. My si vaše auto sami vyzvedneme a vrátíme vám ho opravené zpátky. Nemusíte se ani starat o to, jak se dopravíte v tu dobu k lékaři, do zaměstnání nebo kam jen je třeba, protože naše služba zahrnuje i zapůjčení náhradního vozidla.

Kontaktujte nás