Vyřízení STK – České Budějovice a okolí

Čeká vás technická? Maličkost! Zařídíme, spolehněte se na nás.

Technickou kontrolou musí procházet každé auto co dva roky (pouze nové po 4 letech). Neztrácejte zbytečně čas hledáním Stanice technické kontroly, u nás poskytneme vašemu vozidlu plnou péči, prověříme stav auta a v případě, že by nesplnilo podmínky pro udělení STK vám vaše vozidlo můžeme hned opravit. Samozřejmě vám pomůžeme i s veškerými dalšími formalitami. V Českých Budějovicích jsme Vám k dispozici kdykoliv.

Prověříme stav vozidla a doporučíme nutné opravy před Technickou kontrolou

Brzdy, podvozek, světla, motor, to vše musí správně šlapat, před návštěvou Technické prohlídky zkontrolujeme vše potřebné. V případě potřeby vše nutné opravíme, aby vozidlo STK mohlo projít a vám tak zajistíme bezpečnou jízdu.

My víme, co je třeba pro splnění podmínek technické kontroly, žádné zbytečnosti, které by vás jen stály peníze. Vyměníme a opravíme opravdu jen to, co je potřeba pro udělení STK a pro vaše bezpečí.

Pokud nemáte čas, využijte náš Pick-up servis. Přivezeme Vám auto s novou technickou až pod nos!

Více o PickUp servisu

Vyřídíme veškeré formality

V dnešní době je vše spojeno s papírováním a vyřizováním formalit. U nás hodně starosti za hlavu, my se vám o veškeré formality postaráme. Ať už při samotné prohlídce, kompletní servis získáte i při výměně karoserie motoru, při montáži tažného zařízení, ale také při různých opravách auta.

Máte zájem? Kontaktujte nás