Zabezpečení vozidel České Budějovice

Prevence je základ. Čím víc zabezpečení, tím menší riziko krádeže.

Nebezpečí odcizení auta je u nás celkem vysoké a to i v případě, že máte nějakou sice postarší, ale pořád zachovalou šlupku. Takoví mazlíci většinou končí v regálech s náhradními díly. Pomůžeme vám auto důkladně zabezpečit, aby se každý zloděj při kradení Vašeho vozidla řádně potrápil. Přecijenom to jsou kůže líný zlodějský a když jim to nepůjde snadno, ukradnou raději auto vedle. Poradíme, jaké zabezpečení má smysl a do kterého se nevyplatí investovat.

Mechanické zabezpečení proti krádeži

Mechanické zabezpečení vozidla patří mezi základní a nejúčinnější. Není totiž závislé na autobaterii a výrazně prodlužuje dobu nutnou k odcizení, čímž dokáže zlodějům pěkně zavařit. Nejspolehlivější je uzamykání částí pevně spojených s karoserií vozu, případně kombinace zámku řazení a blokování otevírání kapoty motoru. V našem autoservisu Vám tyto zabezpečení namontujeme a samozřejmě se postaráme i o jejich pravidelnou kontrolu a údržbu. Výhody mechanického zábranného zabezpečení ocení i řidiči, jejich obsluha je jednoduchá a rychlá - žádný PINy, hesla, loginy nebo certifikáty!

Kdo říká, že Vám auto zabezpečí na 100 %, buď kecá nebo nežije v Čechách! Proto doporučujeme zvážit i možnost pojištění auta proti krádeži.

Sjednání pojištění

Elektronické zabezpečení vozidla

Patříte mezi ty, co se spoléhají jen na pokročilou techniku? Nechte si u nás nainstalovat elektronické zabezpečovací zařízení pro vaše vozidlo. Jde o instalace známých akustických autoalarmů a imobilizérů blokujících neoprávněného nastartování vozidla. Tyto systémy se dnes dají propojit také s mobilním telefonem a při pokusu o krádež vás okamžitě zburcují.

Máte zájem? Kontaktujte nás!