Odtahová služba České Budějovice

Vytáhneme Vás z průseru. Teda spíš Vaše auto.

Naše odtahová služba je Vám k dispozici nonstop, proto se nemusíte obávat nás kontaktovat kdykoliv, kdy se dostanete do tísně. Porouchalo se vám nečekaně auto? Stala se vám nehoda nebo jste si prostě trochu připili na oslavě a nemůžete řídit? Ať už se přihodí cokoliv, my vám rádi pomůžeme. Vaše auto z vyprostíme, nepojízdné odtáhneme přímo do našeho autoservisu, kde ho profesionálně opravíme. Naše odtahová služba je Vám k dispozici v Českých Budějovicích a blízkého okolí..

Odvoz auta z místa nehody

Nehoda, stálo se a co teď? Auto neopouštějte, pokud se nechcete stát dobrovolnými dárci náhradních dílů. Zdá se vám, že vaše „naťuklé“ auto může pokračovat v jízdě? Neriskujte, nikdy nevíte, jak moc rozsáhlé poškození může u vašeho auta být, nám můžete zavolat kdykoliv a my k místu nehody přijedeme, auto prověříme a odtáhneme do našeho servisu.

Odtah vozu při poruše

Zavolat nám v klidu můžete také v případě, že už se vašemu autu z nějakého důvodu prostě nechce jet. S poškozeným autem raději dál nejezděte, může to vést k závažnějším problémům. Teče vám z auta voda, ale motor dál běží? Pak hrozí přehřátí motoru. Odkapává vám trochu olej? V tom případě hrozí zadření motoru. Svítí červená kontrolka? Něco je špatně, v jízdě je lepší nepokračovat. Nechceme vás děsit, toto jsou pouze situace, které se mohou běžně stát. My jsme vám k dispozici kdykoliv, přijedeme a auto zkontrolujeme, případně opravíme na místě a pokud to bude potřeba, odtáhneme ho k nám do servisu.

Jezdit s propadlým techničákem není úplně ideální, proto zavolejte nám, my vaše auto převezeme, a Technickou kontrolu vyřídíme.

STK vyřídíme za Vás

Převoz speciálního vozidla

Vlastníte speciální káru, veterána nebo závoďáka? Pokud se vám porouchá i takové speciální vozidlo, i s tím si poradíme, na převoz těchto aut jsme připravení. Ani motorky při poruše nesmí na zůstávat na silnici, na ty jsme také připravení a převoz pro vás zajistíme.

Máte zájem? Kontaktujte nás!